HAKKIMIZDA

BIZ KIMIZ?


Taşdemir ailesi  olarak 1980 yılında Çanakkale’ye yerleşip, asıl mesleğimiz olan esnaflık sanatını tekstil sektöründe 32 yıl boyunca icra ettik. 2 Metre karelik dükkân olarak kurduğumuz işimizi sektörde bir dev denecek kadar özveri, dürüstlük ve yaptığımız işe olan saygımız sayesinde büyüttük. Çalışma prensibimiz yıllar boyu ticari kaygı olmadan müşterimize verebileceğimiz en iyi hizmeti vermek olmuştur. Çanakkale’de bizi tanıyan herkesin bize referans olabileceğini  gururla söyleyebiliriz. Çünkü biz, bir iş ile o işi yapmış olmak için değil o işi en iyi biçimde yapmak için uğraşırız.

İnsanlarla olan iletişimimiz ve mesleki tecrübemiz sayesinde değişik sektörlerde de faaliyet gösterdik ve başarılı olduk. İş kolumuza apart sektörünü de ekleyerek yolumuza sağlam adımlarla devam etmek için Taşdemirler Apart’ı hizmetinize sunduk.


TAŞDEMİRLER APART

  • 2012 Yılında Çanakkale’nin merkezinde Hakan Taşdemir tarafından hizmete açılmıştır.
  • Sahibi tarafından işletilen, istenilen kişiye her an ulaşılabilinen, sohbeti, yemesi, içmesi ev havasında geçen, ayrıldığınızda kalbinizin ve ruhunuzun kaldığı yer olan temiz, otel atmosferi yaşatan bir yerdir.
  • Binaları sizlerin rahatlığı için hiçbir fedakârlıktan kaçınılmamış ve sizlerin rahatı için her şey son derece kusursuz bir şekilde tasarlanmıştır.
  • Yaşantınıza kalite, kolaylık ve verimlilik kazandırmak amaçlanmıştır.
  • Çanakkale’nin merkezinde olmasına rağmen, sessizliği ve huzuru bulabileceğiniz bir ortamda sizleri ağırlıyor.
  • Çanakkale’de öğrenimini tamamlamak için gelen öğrencilerin yanı sıra çalışan ve yaşamlarını tek başına sürdüren kişilere de konaklama imkanı sunar. 

BİZ TAŞDEMİRLER  APART OLARAK KONAKLAMA İMKANLARI İÇİN BİZİ SEÇEN ÖĞRENCİ VE ÇALIŞANLARIN KENDİ EVLERİNDE YAŞARMIŞÇASINA İMKANLAR SUNMAK İÇİN GEREK DERS ÇALIŞMA ORTAMI GEREKSE GÜVENLİK KONUSUNDA İMKANLARIMIZ İLE EN İYİ HİZMETİ VERMEYE ÇABA GÖSTERİYORUZ.

 

*MERKEZİ KONUM      * ULAŞIM KOLAYLIĞI       *LÜKS VE NEZİH BİR ORTAM
*GÜVENLİK                   *RAHATLIK   


Gibi üst düzeyde birçok özelliğimiz ile bu işi en iyi biz yaparız…         
           

 

 

 

 

 

 Site Haritası

İletisim

Adres:
İsmetpaşa mah. Muhtar Hüsnü Akkoyun Cd. no:17
ÇANAKKALE

Telefon: 0286 217 75 17
Gsm: 0543 594 99 44
Email: aparttasdemir17@hotmail.com

img img img img img